Apie

Edvardas Judžentis portretas
Edvardas Judžentis portretas

Tai mano asmeninis tinklaraštis, kuriame rašau savo įžvalgas apie man įdomius dalykus: investavimas, asmeniniai finansai, kelionės, fotografija, verslas. Taip pat dalinuosi savo patirtimi ir patarimais įvairiomis temomis.

Esu Edvardas Judžentis, dirbu finansų srityje. Investavimas, asmeniniai finansai ir jų valdymas, tai pagrindinės temos kuriomis konsultuoju savo klientus – tiek fizinius asmenis, tiek įmones. Domiuosi investavimu, esu kvalifikuotas investavimo konsultantas (finansų maklerio konsultantas). Nemažai metų dirbau pardavimų srityje. Turiu IT išsilavinimą, šios temos man ne svetimos, todėl mano rašymą įtakoja mano patirtis.

Fotografija aktyviau domiuosi bent 7 metus, nesu profesionalas ir iš to nesitikiu ir nenoriu uždirbti, fotografuoju savo malonumui. Naudojama technika dabar jau tik mobilusis telefonas (po veidrodinio fotoaparato).

Patinka keliauti, planuoti keliones, pažinti naujas vietas. Keliauju ne tik laisvalaikiu, bet ir verslo tikslais, tad savo kailiu patiriu šiuos du skirtingus kelionių tipus. Šiek tiek sukauptos patirties, leidžia lengviau planuotis keliones, pasiekti geresnę kokybę, o atrastais tam tikrais dėsniais, pasidalinsiu ir su jumis.

Kviečiu skaityti, jei temos įdomios, taip pat sekti mane Instagrame, Youtube, Facebooke, LinkedIn ir TikTok.

Jei turite klausimų ar norite pasidalinti mintimis, galite rašykite: edvardas.judzentis@ifuture.lt