Kodėl aš renkuosi Airbnb platformą nakvynės paieškai

Atėjo vasara, atšilo orai, baiginėjasi mokslo metai, užtat prasideda atostogų planavimas.
Noriu parekomenduoti, Airbnb svetainę, kuria pats naudojuosi jau ne vienus metus. Kelias pastarąsias vasaras, kai važiuoju atostogauti, nakvynės ieškau būtent per Airbnb platformą. Ir kol kas nei karto nenuvylė.

Kas man čia patinka?
* Patinka, kad yra patikima (labai maža rizika likti be nakvynės), kai bendraujate per svetainę.
* Patinka, kad galima išsinuomoti apartamentus/kambarį/butą (ne viešbutį). Kodėl apartamentai geriau nei viešbutis per atostogas? Todėl, kad esi mažiau suvaržytas (pusryčiai kada nori, o ne tada, kada viešbučio virtuvė daro), nėra kaimynų triukšmo, geresnis WiFi (dažniausiai), dažniausiai yra visa įranga, kaip šaldytuvas, viryklė ir t.t..
* Gan patogi paieška su žemėlapiu ir filtrais, kur gali nurodyti ne tik vietą, bet patalpų tipą, kainos rėžius ir pan.
* Nuomojamų patalpų aprašymai ir foto yra tikri, o prieš tai apsistojusių atsiliepimai yra vertingi ir tikslūs (būtinai juos skaitykite prieš pasirinkdami).
* Taip pat, paspaudę mano nuorodą (jei užsiregistruosit ir apsistosit per airbnb), gausite €30 vertės nuolaidos kuponą, o aš gausiu €15. Jums nauda ir man nauda :).

Bonus patarimas
Kai jau radote sau tinkamą vietą, siunčiate žinutę per sistemą savininkui ir prašote nuolaidos (ypač jei apsistojate daugiau nei 1-2 paras), dažniausiai tokią gausite :).

Tad gerų atostogų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *